KOLIK MINUT TRVÁ MONTÁŽ KOMPONENTŮ VOZU PEUGEOT 5008 PREMIUM 1.6 HDi 112K MAN6 EURO5 NA TOVÁRNÍ VÝROBNÍ LINCE

Odpovědi
petrslav

Obecně lze říct že fabrika na auta je schopná vypustit třeba každou minutu jedno auto.
Doba kterou stráví vozidlo na výrobní lince od kusu plechu po hotové auto se pohybuje v řádu hodin, hlavně z technologických důvodů, které nejde urychlit (např. lakování a vypalování barvy…) Použitý motor, nebo výbava má na výsledný čas vliv zcela zanedbatelný.