Avatar uživatele
Anette

Kolik minut/hodin denně dovolujete svým dětem,aby byli na počítači,popř. jak dlouho se smí dívat na televizi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3920 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Jediné ‚dítě‘ v mé domácnosti je kocour. Bohužel, ten si to ordinuje sám. Sotva odejdu nevím co a kdy si pouští. Přijdu domů a dělá, že chrápe 😁
Teď vážně. Dětem bych povoloval obojí v jejich pokoji za předpokladu, že budou venku za jinými aktivitami většinu času neomezeně.
Sektě tomu bude ale opačně, budou jen doma a bavit se hloupostmi (chat ap.) na PC
a u tv, zasáhnu podle konkrétní situace.
Názor
Doplňuji:
Edit: Pokud tomu bude ale opačně,..

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nemám pro dcery žádná omezení, je jim kolem třiceti a myslím, že by na mé dobré rady ndaly

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Melkor

Záleží na tom, co na počítači dělají… ale jelikož většinou hrají hry ve kterých je násilí tak bych jim to úplně zakázal. Ovšem pokud jen vyhledávají zajímavé informace na internetu a nebo programují a podobně tak klidně 2 hodiny. Co se týče televize tak tu bych zakázal i pro dospělé (alespoň komerční TV). To na co se děti v televizi dívají je dost ovlivňuje, hlavně reklamy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

Hele zakazat jim neco po.crm touzej, znamena jen to ze si to vynahradi pozdeji. To vim ze zkusenosti, ze kdyz jsem jako malej nemohl, tak pozdeji jak jsem odrostl jsem tam ja i sourozenci ztravili spoustu casu. Spis je lepsi dite primet aby ho bavilo neco jineho, sport, nebo nejakej jinej konicek atp.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

nesouhlasím s Melkorem.
Zákazy vedou pouze k tomu, že dítě bude hledat cestu, jak obejít zákaz.
Osobně si myslím, že nejškodlivější je televize a televizní vysílání. Jelikož tam je reklamní masírka. Pokud jde o počítač a hry, tak to spíš slouží k rozvoji dítěte. Násilí ve hrách nemá žádný vliv na psychyku dítěte.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek