Pokročilý

Kolik minut/hodin denně dovolujete svým dětem,aby byli na počítači,popř. jak dlouho se smí dívat na televizi?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jediné 'dítě' v mé domácnosti je kocour. Bohužel, ten si to ordinuje sám. Sotva odejdu nevím co a kdy si pouští. Přijdu domů a dělá, že chrápe :-D
Teď vážně. Dětem bych povoloval obojí v jejich pokoji za předpokladu, že budou venku za jinými aktivitami většinu času neomezeně.
Sektě tomu bude ale opačně, budou jen doma a bavit se hloupostmi (chat ap.) na PC
a u tv, zasáhnu podle konkrétní situace.
Názor
Doplňuji:
Edit: Pokud tomu bude ale opačně,..

Další odpovědi:

Zlatý

Nemám pro dcery žádná omezení, je jim kolem třiceti a myslím, že by na mé dobré rady ndaly

Pokročilý

Záleží na tom, co na počítači dělají... ale jelikož většinou hrají hry ve kterých je násilí tak bych jim to úplně zakázal. Ovšem pokud jen vyhledávají zajímavé informace na internetu a nebo programují a podobně tak klidně 2 hodiny. Co se týče televize tak tu bych zakázal i pro dospělé (alespoň komerční TV). To na co se děti v televizi dívají je dost ovlivňuje, hlavně reklamy.

Bronzový

Hele zakazat jim neco po.crm touzej, znamena jen to ze si to vynahradi pozdeji. To vim ze zkusenosti, ze kdyz jsem jako malej nemohl, tak pozdeji jak jsem odrostl jsem tam ja i sourozenci ztravili spoustu casu. Spis je lepsi dite primet aby ho bavilo neco jineho, sport, nebo nejakej jinej konicek atp.

Bronzový

nesouhlasím s Melkorem.
Zákazy vedou pouze k tomu, že dítě bude hledat cestu, jak obejít zákaz.
Osobně si myslím, že nejškodlivější je televize a televizní vysílání. Jelikož tam je reklamní masírka. Pokud jde o počítač a hry, tak to spíš slouží k rozvoji dítěte. Násilí ve hrách nemá žádný vliv na psychyku dítěte.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.