Maggie.b

Kolik minut denně člověku hrabe? :D

Nejlepší odpověď
robosobo

No,jak u koho.Třeba u mně(11 let) „jenom” jednu hodinu!

Další odpovědi
anonym

Maggi , co bych za to dala, kdyby to bylo denne jen nekolik minut. ! U me to je od probuzeni do usnuti .. a tak to je kazdy den.
Prestavam vlastne hrabat , az kdyz usnu. 🙂

  • iv-

Fun1k

To záleží na individuální potřebě. Kdo chce, stav hrabání si může přivodit prostě tím, že si uvědomí, jak je svět šílený, pak se začne smát, v prázdném bytě vykukovat za roh a hrát si na agenta, nebo žongluje s potravinami.

MA-SU-KA

Minimálně 10 minut…a to každý den.. ;)