Kolik mi musí být let, abych mohl vést firmu?

Doplňuji:
Ředitel české herní firmy, dvanáctiletý programátor a manažer startupu, který vyvíjí aplikace pro telefony, tablety a počítače.
Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/apli­kace-po-windows-8-0rz-/sw_internet.as­px?c=A130408_160158_sw_in­ternet_vse

Nejlepší odpověď
Drap

V tomto případě musí být firma zaregistrována na někoho plmoletého.

Další odpovědi
Michal Kole

18, aby jsi mohl podepsat hmotnou odpovědnost a byl jsi plnoletý, aby tě šlo zapsat do živnostnického a obchodního rejstříku

Hlada

Článek je potřeba přečíst pozorněji. Jedná se o názor třech lidí. Jeden z nich je dvanáctiletý programátor.

led

Vlastniť a riadiť firmu sú dva rôzne pojmy.
Vlastniť firmu môže aj malé dieťa…
Riadiť firmu musí osoba právne schopná – to znamená musí spĺňať zákonné podmienky, vek, kvalifikáciu.

Malá poznámočka: ak sa zverejní len časť textu, môže sa zmeniť jeho význam. Ako sa stalo aj v tomto prípade.
významovo správny text je:
"Ředitel české herní firmy, dvanáctiletý programátor a manažer startupu, který vyvíjí aplikace pro telefony, tablety a počítače. Tři různé pohledy na tvorbu softwaru pro Windows 8. "
z textu vidíme, že ide o troch rôznych ľudí.