Lgee

Kolik metrů můžu jít do Německa?

Je mi 17 a nejsem Ještě plnoletý, máme prázdniny a nemám co dělat, Německo mám kousek tak 25 km tak sem tam zítra chtěl jít, ale nevím kolik metrů přes hranice můžu maximálně ?

Nejlepší odpověď
Arne1

Schengen zatím (!!) platí, tak můžeš jít kamkoliv. Jen nesmíš zapomenout mít sebou občanku. A rozhodně nemít po kapsách věci které by tam neměly být (nějakej joint nebo něco podobného).

Zdroj: není

Další odpovědi
klumprt

Můžeš jít klidně až do Hamburku podívat se na lodičky. Jen si vem občanku.

Alesh

tvl, volný pohyb osob, ne?
Dráty tak už léta nejsou, vlastně jsi tu dobu zaplaťpánbůh nezažil. Ale i zde se najdou tací, co pláčou, že tomu tak již není.

led

Môžeš kdekoľvek v Europe v tzv.Schengenskom priestore, pokiaľ to nebude obmedzené majetnými právom (súkromný pozemok), prípadne bezpečnostným opatrením,
Treba mať so sebou platné identifikačné doklady (OP/pas, zdravotný preukaz), v prípade maloletosti doporučujem písomný súhlas rodičov, finančné zabezpečenie (hotovosť/ban­kokartu).

L. da Vinci

Nevypadáš-li jako muslim, není se čeho obávat s OP.

ten který je

Do Německa můžeš cestovat volně bez omezení.Snad ani ten občanský průkaz nemusíš brát s sebou,tam panuje takový bordel,že Němci už ani neví kdo se jim pohybuje v zemi.