ivajansa

Kolik měsíčně utratíte jako rodina za jídlo?

Zamýšleli jste se někdy, kolik každý měsíc jako rodina projíte? A jestli ano, kolik tak zhruba?

Nejlepší odpověď
kropitko

vím to úplně přesně,i s dro­gerií(prášek na praní,jar,šam­pony,toalet. papír,apod) je to tak asi jako u Klarisy,8.000,–9.000 tisíc za měsíc.

Další odpovědi
Klarisa

Každý týden utratím dva tisíce za jídlo,takže 8 tisíc měsíčně.Je nás doma 5 a přes sobotu a neděli 6.

SinceX

Takhle, průměrný vklad na jídlo je cca 8 000 Kč. Určitě je mnohem lepší nakoupit jídlo hned na celý týden, než každý den vypláznout cca 1000 Kč :) Každým výrobkem to máš o něco „levnější“ Chléb stojí dejme tomu 10,90 když koupíš dva chleby za tuto cenu vyjde ti to kolem 21,80 Kč, než 22 Kč za jeden nákup :) Rodina projí maximálně 5000Kč bez sladkostí a jiných zbytečnsostí :)

Michal

Zhruba 4tisíce.Je to dáno ,mimo jiné tím,že nemohu vše,jsem diabetik.

oskar

Ja tak kolem čtyřech.

panenka

já utratím za jídlo od 6000–8000 za měsíc je nás 5 v rodině takže si myslím že je to normalní částka měsíčního nákupu.