Avatar uživatele
Registrovaný

Kolik měsíčně utratíte jako rodina za jídlo?

Zamýšleli jste se někdy, kolik každý měsíc jako rodina projíte? A jestli ano, kolik tak zhruba?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

vím to úplně přesně,i s drogerií(prášek na praní,jar,šampony,toalet. papír,apod) je to tak asi jako u Klarisy,8.000,-9.000 tisíc za měsíc.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Pokročilý

Každý týden utratím dva tisíce za jídlo,takže 8 tisíc měsíčně.Je nás doma 5 a přes sobotu a neděli 6.


Avatar uživatele
Bronzový

Takhle, průměrný vklad na jídlo je cca 8 000 Kč. Určitě je mnohem lepší nakoupit jídlo hned na celý týden, než každý den vypláznout cca 1000 Kč :) Každým výrobkem to máš o něco "levnější" Chléb stojí dejme tomu 10,90 když koupíš dva chleby za tuto cenu vyjde ti to kolem 21,80 Kč, než 22 Kč za jeden nákup :) Rodina projí maximálně 5000Kč bez sladkostí a jiných zbytečnsostí :)


Avatar uživatele
Stříbrný

Zhruba 4tisíce.Je to dáno ,mimo jiné tím,že nemohu vše,jsem diabetik.


Avatar uživatele
Stříbrný

Ja tak kolem čtyřech.


Avatar uživatele
Zlatý

já utratím za jídlo od 6000-8000 za měsíc je nás 5 v rodině takže si myslím že je to normalní částka měsíčního nákupu.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.