Avatar uživatele
Pomelo74

Kolik měříte?Co říkáte na to,když je kluk menší než holka.A choděj spo­lu.

Já měřím 175 a myslím,že to je dost.Co vy na to?
Dost blbá otázka co?
No nic ,ale mě to zajímá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? chudst, barnajka, anonym před 4639 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

S tím mám osobní zkušenost. Za mlada jsem chodil s dívkou, která byla stejně vysoká jako já. Nevzpomínám si ale na žádnou pozici, ve které by to vadilo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Já měřím 195. Se 175 u ženský bych tedy problém neměl … 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

163-takže jsem s tímhle problémy nikdy neměla,všichni byli vyšší než já.A myslím,že je jedno jestli je kluk menší než holka,hlavně že je jim spolu dobře a říká se že v posteli se to stejně srovná.Moje mamka je taky vyšší než taťka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

To je jejich věc.Okolí jim může – třeba vlézt na záda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Výškový rozdiel, je to vec tých dvoch a ostatných do tohou je…
PS.
A doma? …vysoké dievča bude robiť výškové práce, nízky chlapec prízemné práce a to ostatné bude pohoda 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Nemyslím, že by 175 cm byl nějaký extra průšvih… Jsou ženský, co mají i přes 1,80m (i víc, samozřejmě – ale to už jsou pak extrémy).
Já mám zhruba 1,65m nebo 1,66m – a už to neřeším. Vždycky jsem chtěla mít aspoň o těch 5 cenťáků víc, ale ve svým věku už to asi nenahoním, tak co se tím trápit.
Menší kluk by mi nevadil, výškový rozdíly mi nevadí ani u druhých. Asi to je trochu „proti přírodě“ – chlap většinou bejvá vyšší než ženská…ale v globálu je to přece fuk, ne? Pokud si vy dva rozumíte, nějaký rozdíly si ani neuvědomujete. To spíš lidi z okolí mívají potřebu moralizovat a vaše „anomálie“ řešit… Na lidi se ale můžete víte co…
A pěkně zvysoka! ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Nic to je normálni,nezáleží na výškách ale na něčem jiným,Já měřím 160 a dobré..

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Je to v poradku; a cest tomu klukovi, co dokaze spolknout svoji hrdost a dokaze rict ‚mam te rad‘ i vyssi holce a nestara se o to. Vyssi holky to maji taky tezke, prave proto, ze obecne je zaveden stereotyp vyssi kluk + nizsi holka. Tolik k vasi otazce: je to v poradku a dobre.
Doplňuji:

  • iv-: presne to me taky napadlo, ale uplne to same :)

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Znala jsem kluka, který měl 155cm a jeho holka 172cm a brali to s humorem 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Podivejte se na Jana Krause a jeho Ivanku. 🙂 A jsou stastni a delaji z toho legraci. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Ja merim 190 cm a mel chodil jsem s holkou, ktera mela 194 cm. A byl jsem spokojenej. Naopak pri urcitych poolohach si nemusela brat stolicku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Měřím 174 cm a už jsem měla dost kluků menších než já. V posteli to není vidět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek