Pomelo74

Kolik měříte?Co říkáte na to,když je kluk menší než holka.A choděj spo­lu.

Já měřím 175 a myslím,že to je dost.Co vy na to?
Dost blbá otázka co?
No nic ,ale mě to zajímá.

Nejlepší odpověď
Hlada

S tím mám osobní zkušenost. Za mlada jsem chodil s dívkou, která byla stejně vysoká jako já. Nevzpomínám si ale na žádnou pozici, ve které by to vadilo.

Další odpovědi
Alesh

Já měřím 195. Se 175 u ženský bych tedy problém neměl … 😉

iceT

163-takže jsem s tímhle problémy nikdy neměla,všichni byli vyšší než já.A myslím,že je jedno jestli je kluk menší než holka,hlavně že je jim spolu dobře a říká se že v posteli se to stejně srovná.Moje mamka je taky vyšší než taťka.

fcoop

To je jejich věc.Okolí jim může – třeba vlézt na záda.

led

Výškový rozdiel, je to vec tých dvoch a ostatných do tohou je…
PS.
A doma? …vysoké dievča bude robiť výškové práce, nízky chlapec prízemné práce a to ostatné bude pohoda 🙂

barnajka

Nemyslím, že by 175 cm byl nějaký extra průšvih… Jsou ženský, co mají i přes 1,80m (i víc, samozřejmě – ale to už jsou pak extrémy).
Já mám zhruba 1,65m nebo 1,66m – a už to neřeším. Vždycky jsem chtěla mít aspoň o těch 5 cenťáků víc, ale ve svým věku už to asi nenahoním, tak co se tím trápit.
Menší kluk by mi nevadil, výškový rozdíly mi nevadí ani u druhých. Asi to je trochu „proti přírodě“ – chlap většinou bejvá vyšší než ženská…ale v globálu je to přece fuk, ne? Pokud si vy dva rozumíte, nějaký rozdíly si ani neuvědomujete. To spíš lidi z okolí mívají potřebu moralizovat a vaše „anomálie“ řešit… Na lidi se ale můžete víte co…
A pěkně zvysoka! ;)

žolik

Nic to je normálni,nezáleží na výškách ale na něčem jiným,Já měřím 160 a dobré..

Zdroj: žolík

chudst

Je to v poradku; a cest tomu klukovi, co dokaze spolknout svoji hrdost a dokaze rict ‚mam te rad‘ i vyssi holce a nestara se o to. Vyssi holky to maji taky tezke, prave proto, ze obecne je zaveden stereotyp vyssi kluk + nizsi holka. Tolik k vasi otazce: je to v poradku a dobre.
Doplňuji:

  • iv-: presne to me taky napadlo, ale uplne to same :)

iwetax

Znala jsem kluka, který měl 155cm a jeho holka 172cm a brali to s humorem 🙂

anonym

Podivejte se na Jana Krause a jeho Ivanku. 🙂 A jsou stastni a delaji z toho legraci. -iv-

casey

Ja merim 190 cm a mel chodil jsem s holkou, ktera mela 194 cm. A byl jsem spokojenej. Naopak pri urcitych poolohach si nemusela brat stolicku.

Martina S.

Měřím 174 cm a už jsem měla dost kluků menších než já. V posteli to není vidět.