KubikS7

Kolik meří herečka/modelka Àstrid Bergès-Frisbey ?

Nejlepší odpověď
barnajka

Nooo, Kubiku – záludnou otázku jsi položil! :) Najít výšku Àstrid se mi nepodařilo, ale můžeme si ji zkusit aspoň orientačně odvodit.

Postup:

  1. Mrkni na tuhle fotku: http://www.chi­nadaily.com.cn/en­tertainment/i­mages/attache­ment/jpg/site1/20110515­/b8ac6f27aa0f0f3981dc0­7.jpg
  2. Víme, že Johny Depp měří cca 175cm
  3. vezmi v potaz, že Àstrid má na nohou střevíčky s podpatky – a zdá se, že docela vysokými. Takových 8cm určitě :)
  4. následují jednoduché počty: 175–8 =?