panenka

Kolik Mb musím mít v telefonu internet abych si ho mohla propojit s Notebookem

Dobrý den od zítřka přecházím na jiný paušál kde budu mět 600 MB internet bude mě to stačit na propojení s Notebookem?děkuji

Nejlepší odpověď
Alesh

wtf??? 🙂

Další odpovědi
Džanička

Proč si nezavoláte na operátora??? Nejjednodužší způsob a máte to zdarma..

A co znamená to wtf, tak to vážně netuším!!!

anonym

notebookem vysajete těch 600MB klidně během jediného dne, stačí jen půl hoďky používat náročnější web službu (google mapy, youtube, internetové rádio …) FUP limit je bohužel opravdu velmi limitující a pokud není v řádu desítek GB pak bohužel odsuzuje dané internetové připojení do kategorie prakticky nepoužitelných.

panenka

Co je to wtf?