moncl

Kolik máte televizí?

Myslím na chatě ,doma.. Já 23
Doplňuji:
Televizi myslím jako přistoj.Pro briketka10 Nevěříte?No,kdybych je měl všechny vyfotit,tak by to moc jednoduché nebylo.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To máš hotel a ne byt 🙂

my dvě

Další odpovědi
Damiana

23? Televizorů nebo programů?

anonym

Další rekordman s 20, viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-mate-dohromady-televizi

briketka10

to jsi si nějak popletl..
a přeháníš !! já mám 511 programů TV a 452 rádií héč 😁
pak ještě internet co ty na to ??

no tak to mám jednu starou hrbatou..

verunka483

23 televizí? nepřeháníš to trochu?

Jikra

Já už jen pět.

Illines

Mozna jsi opravar ci mas konicek,a nebo se chvalis,otazka a k cemu ti to je?Soutezis?

Deli

Jednu plně funkční a jednu záložní, kterou jsme vytáhli, když ta naše hlavní byla přes Vánoce v opravně. Jinak tu druhou nemáme ani zapojenou.
A stejně i ta naše „hlavní“ TV moc neběží…

marťa382

23? Opravdu? Tak to my jsme oproti vám úplní chudáci…jenom 2 :D

aramah

No 140 korun se platí za jednu.
Ještě stále máš 23 televizorů? :D
🙂

pizlicka

jednu v pokoji,jednu v kuchyni,a dva noteboky.tam se da taky koukat na tv,takze ctyri.

mosoj

No to se máš.
Jsi tvor hodný biologického prozkoumání.

numeriprimi

Máme jednu a úplně stačí. Já osobně na ní ani moc nekoukám, to už spíše stáhnu film do počítače.

terry

Fotit je nemusíš, stačí napsat, kde je máš.
Na WC a v garáži taky? a všechny fungují?

Já mám 2 v práci a 2 doma. A spíš jsou puštěné jako zvuková kulisa. Mám je raději než radio. To pouštím v autě.

nargorn

žádnou:-D a hned mam o par hodin času denne navic…