misus

Kolik mate sourozenců?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Mladší sestru, což je optimum, člověk nemá manýry jedináčka, učí se dělit a tolerovat a ačkoliv jsme se jako děti občas popraly, v pubertě nám to nenásilně pomáhalo zvládat genderové modely chování a vztahů.

Další odpovědi
anonym

Mam jednu sestru a uuuplne mi staci. ! 🙂
Jsme ale take mnooohem strasi nez ty. ;-( -iv-

kapka

Tři, ale nevlastní a nevyrůstala jsem s nimi, jsme pravidelně v kontaktu.
Ve skutečnosti vlastně 0, což není optimum, člověk má manýry jedináčka, nenaučí se dělit a tolerovat a protože nebo přestože jsme se jako děti občas nepopraly, v pubertě nám nic nenásilně nepomáhalo zvládat genderové modely chování a vztahů. 🙂

Deli

O osm let starší sestru. Jsem ráda, že ji mám.

annas

Měla jsem jednoho staršího bratra, ale už nežije.

barnajka

Staršího a mladšího bráchu, přičemž jen já jsem prý byla vyloženě plánovaná: starší brácha JEŠTĚ být neměl a ten mladší UŽ být neměl :))

aramah

Mám čtyři bratři :D

hanny 2

Mám jednu sestru dvojče.

lexx

mám jednu starší ségru a ta mě vždycky komandýrovala a sekýrovala jak nějaká učitelka, ale také pomáhala s domácími úkoly a půjčovala mi drobné peníze

posahanek

A doufám že jich víc nebude!

jendahun

Použitelné tři.

quentos

RQLM

Maggie.b

casey

anonym

hanka R+

fablen

Natee

Čerstvě. =)

anonym

Ad kapka, možná bys sama měla vložit otázku – jaký je rozdíl mezi inspirací a plagiátem, zdá se, že ti to nějak ještě není jasné.
(Škoda, jindy býváš korektnější a snaha o vtip bývá únosná).

kapka

Tak jsem přeci nečekala marně, myslela jsem, že se už neozvete.
Opravdu si myslíte, že jsem /jindy/ korektní a vtipná? Tak hezky mi to tady ještě nikdo neřekl. Děkuji.
P.S. Věříte, že se protiklady přitahují? 😉

quentos

ostatní své odpovědi upřesňují, tak taky upřesním: mladší sestru (o 11 let)