Avatar uživatele
Ing.internet

Kolik máte přátel, kterým můžete opravdu věřit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? salsa verde před 4617 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To se stoprocentně pozná, až nastane nějaká krizová situace. Ale myslím, že několik by se jich našlo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Měl jsem tři a jeden zemřel.
Doplňuji:
Věř tomu, kdo tě nezklame, a nezklam toho, kdo ti věří. Hledej, co miluješ, miluj, cos našel. Neříkej vždycky, co víš, ale snaž se vědět, co říkáš. Směj se a celý svět se bude smát s tebou. Plač, ale jen sám. Měň své radovánky, ale nikdy své přátele.
Tak to stačí?

Upravil/a: dědapetr

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Syd

Obávám se, že v tomhle můžu spolýhat jenom sama na sebe, protože ostatní, i když je považuju za přátele, mi čas od času, když dojde na lámání chleba, vždycky prokážou, že jsou spíš jenom kamarádi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kosaaaak

Absolutně věřit se nadá nikomu a ten kdo věří že ano je buď hodně naivní nebo měl dosud v životě hodně velký štěstí na lidi (a nebo oboje). Jediný schůdný řešení je to co tu uvádí ajťák, tedy najít si „přátelé“ na internetu, který ve skutečnosti neznáš a oni neznají tebe. Těm se můžeš svěřovat do aleluja aniž by ti hrozilo, že tě v budoucnosti nějakým způsobem poškodí. Jinak nerozumím tadytomu hlasování. Ty se zeptáš, Kolik má někdo přátel kterým může věřit, třeba dědapetr ti odpoví že tři a někdo u něj klikne na „užitečná“ odpověď. Jak tahleta ta informace může bejt pro někoho užitečná?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Moja najbližšia rodina, to sú aj priatelia.
Priateľov nepočítam, ale nepočítam ani nepriateľov – „na množství nehleďme“. Nie je dôležité množstvo ale kvalita priateľstva a to sa prejaví, vtedy keď ho človek potrebuje.
DědaPetr to pekne povedal.
Kosaaaak, nezávidím vám. Musíte byť strašne smutný človek, keď nevidíte priateľov pri sebe. Spoliehať sa na virtuálne priateľstvo nie je dobré. S priateľom sa človek musí byť schopný aj radovať, aj prekonávať prekážky a aj pohádať. Je to prirodzené, ale naozajstný priateľ vás neopustí nikdy.
Mala som takého priateľa 40 rokov, prešli sme spolu všeličo možné, dokonca a to bolo smutné pre nás oboch, musela som ho poslať z práce preč, ale priatelia sme ostali až do jeho smrti.
Hlasovanie.
DědaPetr odpovedal presne na otázku „koľko“ – povedal „tři“. Palček odo mňa ale dostal za doplnenie odpovede. Tá bola výstižná.
Skúste trochu pri čítaní otázok a odpovedí aj rozmýšľať…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Opravdové přátele, kterým můžu cokoli svěřit a mám jistotu, že se to nikdo jiný nedozví, mám dva. Ostatní jsou hrozné drbny. 🙂 Jinak se na ně můžu spolehnout, když mi slíbí, že mi něco půjčí nebo s něčím pomohou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

dva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

no, mám takové dvě přítelkyně, kterým se doopravdu můžu svěřit se vším a můžu jím i věřit.
Bohužel, neznám je z realu, jen pomocí internetu či telefonu :(
Doplňuji:
kosaaak-jelikož je to smysluplná odpověď na otázku. Po pár týdnech/měsících se dozíš, že nejvíce palečků dostaneš na takovýchto odpovědích či otázkách typu dědapetr zlatý

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lucille

nevím proč ale už nějakou dobu se řídím pravidlem „Nikomu nevěř!“ protože jestli nedokažeš tajemství udržet v sobě nepředpokládej že ho udrží ostatní!… :) a tak to není jen s tajemstvím je to tak se vším .. mám opravdové přátele o které bych nikdy nechtěla přijít ale že bych se jim svěřovala se vším to určitě nee.. to ani k rodině nemám takovou důvěru… :) a vlastně někdy ani k sobě :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek