hypochonDr.

Kolik máte na těle jizev ?

Nejlepší odpověď
badisko

hodne mam totiz skerifikaci takze hrube prez metr…a neni to zadna nemoc ono to jen tak zni skerifikace je zdobeni tela podobne jako tetovani …jenze se nemaluje barvou a jehlou nibrz ..skalpelem takze je to vlastne zdobeni tela pomoci jizev ..

Další odpovědi
johana 56

Jizvy na těle se dají přehlédnout,pokud je neberu jako handicap jen proto,abych byla „in“.Horší jsou ty psychické ,které nejsou viditelné ale daleko bolestivější a není šance na jejich zahojení.

BANAN93

operace ploché nohy – tam mám dvě :D
operace : obě kýly – 2
dětská rvačka s bratrem a pád na roh skleněného stolku –1 jizva na na kořeni malíčku levé ruky, pak jsme se taky prali a já utíkal a přetahoval se s ním mezi dveřma a on mě přibouchnul do futer :D – tudíž jedna jizva někde ve vlasech, na koleňi jizva z fotbalu ještě stopy zadřené škváry.
Jinak menší oděrky nepočítám

Rocker

Na levevém lýtku zezadu 7 stehů po řezu motorovou pilou.Ty drobné nepočítám.

brusinka

Tři – na krku po vyříznutí čehosi, na stehně po odstranění znaménka, a jedna malinká na hřbetu ruky od kousnutí psem.

annas

Většina jizev je už neviditelná, protože jsou z mládí. Mnohokrát jsem byla na chirurgii s pořezanými prsty (vždy, když otec naostřil nože), jednou jsem si dokonce propíchla tepnu,, jako pomocník při řezání dřeva na cirkulárce pořezala prsty a zlomila v nich kůstky (naštěstí bez následků), na kolenou zůstaly jizvy, když jsem několikrát nezvládla jízdu na kole, dále po dvou operacích… To jsou jen jizvy vnější … ty se zahojily, ale mnohem horší jsou jizvy na duši …