Avatar uživatele
hypochonDr.

Kolik máte na těle jizev ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, anonym před 4115 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

hodne mam totiz skerifikaci takze hrube prez metr…a neni to zadna nemoc ono to jen tak zni skerifikace je zdobeni tela podobne jako tetovani …jenze se nemaluje barvou a jehlou nibrz ..skalpelem takze je to vlastne zdobeni tela pomoci jizev ..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

Jizvy na těle se dají přehlédnout,pokud je neberu jako handicap jen proto,abych byla „in“.Horší jsou ty psychické ,které nejsou viditelné ale daleko bolestivější a není šance na jejich zahojení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

operace ploché nohy – tam mám dvě :D
operace : obě kýly – 2
dětská rvačka s bratrem a pád na roh skleněného stolku –1 jizva na na kořeni malíčku levé ruky, pak jsme se taky prali a já utíkal a přetahoval se s ním mezi dveřma a on mě přibouchnul do futer :D – tudíž jedna jizva někde ve vlasech, na koleňi jizva z fotbalu ještě stopy zadřené škváry.
Jinak menší oděrky nepočítám

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Na levevém lýtku zezadu 7 stehů po řezu motorovou pilou.Ty drobné nepočítám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brusinka

Tři – na krku po vyříznutí čehosi, na stehně po odstranění znaménka, a jedna malinká na hřbetu ruky od kousnutí psem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Většina jizev je už neviditelná, protože jsou z mládí. Mnohokrát jsem byla na chirurgii s pořezanými prsty (vždy, když otec naostřil nože), jednou jsem si dokonce propíchla tepnu,, jako pomocník při řezání dřeva na cirkulárce pořezala prsty a zlomila v nich kůstky (naštěstí bez následků), na kolenou zůstaly jizvy, když jsem několikrát nezvládla jízdu na kole, dále po dvou operacích… To jsou jen jizvy vnější … ty se zahojily, ale mnohem horší jsou jizvy na duši …

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek