SteimlX

Kolik máte faldů na břiše když si standartně sednete??

Doplňuji:
aby se neřeklo, tak já mám 2 D

Nejlepší odpověď
Drap

Jenom jeden. Ostatní buď nemám, nebo je přes ten první nevidím

Další odpovědi
Illines

A vis ze nemam?Aje mi dost na to,abych se tim mohla chlubit.Ale pozor,nejsem kost a kuze?DDD…

Maytural

Žádný.

Sůwa

Je to trapný, ale když si standardně sednu, tak na břicho přes prsa nevidím a nemám židli u zrcadla 🙂

Illines

Suwo;prsa jsou zaklad zivota,tak nic smutneho na tom nevidim-naopak