hanulka11

Kolik máte e-mailových adres?

Doplňuji:
myšleno bylo svých

Nejlepší odpověď
quentos

dvě, z toho jednu hlavní a druhou na blbosti a pro ty, kteří si stěžují, že jim pošta z té první nechodí.

Další odpovědi
dagry

Od včerejška 3. Zatím je to dobré, pamatuju si jak hesla tak přihlašovací jména. Uvidíme na jak dlouho.
Mimochodem, právě před chvílí jsem měla problém se přihlásit tady, protože mi to vypadlo a nějak jsem se nemohla trefit do hesla ☹.

oskar

Já mám tři.

ReHu

lenkaacer

Mám dvě.

Mili @

3 a doufám, že už jich víc nebude, protože mám špatnou paměť, tak si vše píšu, a pak zas hledám tan papír, kam jsem si to napsala, atd. atd...... 😁

anonym

Něco kolem 1500 ale to záleží na kolik jich ještě na webu narazím. Jinak v adresáři jich mám dost.

Arni

Asi 20. Pro každého jednu. Když mě začne dotyčný nudit, adresu zruším. Pak ještě pár pro různé registrace a pod. Zpravidla ji někdo zneužije a začne mě zavalovat spam. A opět emailovou schránku zruším .....

hanjimka

mám 3.Jednu na blbosti od kamarádů,jednu na tzv.pracovní věci kterou se přihlašuji i do diskuzí a kam mi chodí reklamní věci.A poslední opravdu pracovní kam chodí jen věci z firmy a od kolegů.

Zemistr

No tak já jich mam cca 4…ale nejsem si jistej :D určitě sem jich měl víc 😁