Veverka :-)

Kolik máte doma zvířat a jaké?

dobrý den. já se zeptám jen tak. kolik máte doma zvířat a jaké? my máme doma akorát kočku a rybičky. co vy?

Nejlepší odpověď
kropitko

pes 2×

Další odpovědi
Jahoda

My máme cca 10 králíků, dvě kočky, 1 psa, ale asi tak za tři týdny budeme mít druhého. Jinak jsme měli i pískomila, rybyčky i strašilky (to jsou takové kobilky, ale ty jsem vyhodila ven. Nechtěla jsem to mít doma.) Takže jsme doma měli takovou Mini ZOO 😁 Když jsme byli s mým mužem v práci, tak nám zvířátka chodili krmit rodiče. Teď mám dovolenou, takže to krmím já. A ještě dodám, že bych chtěla morče. Kamarádka ho má a je to hodný a krásný zvířátko 🙂 Uvidíme, jestli ho nakonec budeme mít 🙂

iwetax

Zatím jeden pes a plánujeme králíčka a morče, až bude dcera větší tak si vybere. Já bych ještě chtěla korelu.

ten který je

Mám dva papoušky vlnkované.Jednu samičku a jednoho samečka.

BENYTA

K dnešnímu dni 5 psů a 2 kočky.

Zdroj: www.hoddogpin­c.estranky.cz

Simple.Plan

no momentálně mám jen králíčka…XD
Doplňuji:
včera se jí narodili 3 malí králíčci…:)

oskar

Pes a já.

vecernice

Ke všem zvířátkům jsem přišla tak,že mi jich bylo líto a někdo se jich chtěl zbavit.Měla jsem dva pejsky,ale už jsou v nebíčku,protože to podle mě příroda špatně zařídila a dožívají se moc málo.Ale ještě mám dvě vodní želvy ,který mě asi přežijou.Jsou to totiž pěkní draci-teda dravci.

eliska1404

Mám doma pejska, je to moje zlatíčko!!! Jmenuje se Benjinek ale říkám mu ty moja Pipenko malá…

Greneia

2× pes – těsnění pod dveře (jezevčíci) :))
2× rybička – atomové, přežily zatím vše
Xx pavouky – různí .. nepočítala jsem :))

Wareg

2 kočky, 2 morčata + 1 křeček. 🙂

ReHu

Doma 2 fenky z útulky, po generace křížené, taky rybičky, na zahradě krtonožky, kdyby někdo chtěl ráda pomůžu 🙂. Před pár lety jsme měli i slípky, ale s těmi nám to moc nešlo. Přes zimu krmíme spoutu ptáčků, nejvíc sýkorek 🙂.
A jak píše Greneia, také pár pavoučků a ještě mi v tom rozkopaném baráku běhala myška, už ji neslyším, tak asi někde usnula.
V práci mám přiběhlého kocoura a mravence.

Moc fandím všem, kdo má aspoň 2 psy, protože to jsou smečková zvířata a jednomu je moc smutno. Je to pro něj jako vyloučení ze smečky a jakoby odsouzení k hladovění. Lidská rodina mu tu psí nahradí pouze částečně. Přece jen si tolik po psím povídat neumíme 🙂.

gnr54

Mám roční yorkširku Therinku.Je moc šikovná.Podá mi pac,sedne i lehne na požádání. Většinou chodíme bez vodítka a na zapísknutí vždy přiběhne.

Anmara

Tak v domě by to byl jeden pes, akvarijní rybičky, dva čolci, 4 strašilky australské, dvě zebřičky a asi 30 šneků afrických.
Na dvoře by se našlo 10 zdrobnělých slepiček, 23 kuřat, 1 kočka v očekávání a dva odrostlejší kocourci, cca 22 zakrslých králíků, „velkých“ králíků bych tipovala tak 50 (jsou tam ještě nepřepočítané vrhy)… no a asi 50 holubů… ;o)

Zdroj: www.bmprofit.cz

lorja

Zvířátka skutečná doma nemám.Ovšem když ti dva moji chlapi hospodaří přes některý víkend sami????Hlavně když si uvaří a nějaké ty kousky na zemi jsou přeci jen prkotina,kterou zvládne vysavač.Takže vlastně o nic nejde.

nabubindes

dvouletého thajského kocoura maxe

kropitko

Ještě jsem zapoměla,na manžela a děti,to jsou taky pěkná zvířátka..

anonym

No a ja,foxteriera Hita,andulku Raju,hada Bibi a ted pribyla zelva Li.