Kolik máte doma zvířat a jaké?

dobrý den. já se zeptám jen tak. kolik máte doma zvířat a jaké? my máme doma akorát kočku a rybičky. co vy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

pes 2x

Další odpovědi:

Zlatý

My máme cca 10 králíků, dvě kočky, 1 psa, ale asi tak za tři týdny budeme mít druhého. Jinak jsme měli i pískomila, rybyčky i strašilky (to jsou takové kobilky, ale ty jsem vyhodila ven. Nechtěla jsem to mít doma.) Takže jsme doma měli takovou Mini ZOO :-DD Když jsme byli s mým mužem v práci, tak nám zvířátka chodili krmit rodiče. Teď mám dovolenou, takže to krmím já. A ještě dodám, že bych chtěla morče. Kamarádka ho má a je to hodný a krásný zvířátko :-) Uvidíme, jestli ho nakonec budeme mít :-)

Bronzový

Zatím jeden pes a plánujeme králíčka a morče, až bude dcera větší tak si vybere. Já bych ještě chtěla korelu.

Zlatý

Mám dva papoušky vlnkované.Jednu samičku a jednoho samečka.

Bronzový

K dnešnímu dni 5 psů a 2 kočky.

Zdroj: www.hoddogpinc.estranky.cz

no momentálně mám jen králíčka...XD
Doplňuji:
včera se jí narodili 3 malí králíčci...:)

Stříbrný

Pes a já.

Bronzový

Ke všem zvířátkům jsem přišla tak,že mi jich bylo líto a někdo se jich chtěl zbavit.Měla jsem dva pejsky,ale už jsou v nebíčku,protože to podle mě příroda špatně zařídila a dožívají se moc málo.Ale ještě mám dvě vodní želvy ,který mě asi přežijou.Jsou to totiž pěkní draci-teda dravci.

Mám doma pejska, je to moje zlatíčko!!! Jmenuje se Benjinek ale říkám mu ty moja Pipenko malá...

Pokročilý

2x pes - těsnění pod dveře (jezevčíci) :))
2x rybička - atomové, přežily zatím vše
Xx pavouky - různí .. nepočítala jsem :))

Pokročilý

2 kočky, 2 morčata + 1 křeček. :-)

Zlatý

Doma 2 fenky z útulky, po generace křížené, taky rybičky, na zahradě krtonožky, kdyby někdo chtěl ráda pomůžu :-). Před pár lety jsme měli i slípky, ale s těmi nám to moc nešlo. Přes zimu krmíme spoutu ptáčků, nejvíc sýkorek :-).
A jak píše Greneia, také pár pavoučků a ještě mi v tom rozkopaném baráku běhala myška, už ji neslyším, tak asi někde usnula.
V práci mám přiběhlého kocoura a mravence.

Moc fandím všem, kdo má aspoň 2 psy, protože to jsou smečková zvířata a jednomu je moc smutno. Je to pro něj jako vyloučení ze smečky a jakoby odsouzení k hladovění. Lidská rodina mu tu psí nahradí pouze částečně. Přece jen si tolik po psím povídat neumíme :-).

Bronzový

Mám roční yorkširku Therinku.Je moc šikovná.Podá mi pac,sedne i lehne na požádání. Většinou chodíme bez vodítka a na zapísknutí vždy přiběhne.

Pokročilý

Tak v domě by to byl jeden pes, akvarijní rybičky, dva čolci, 4 strašilky australské, dvě zebřičky a asi 30 šneků afrických.
Na dvoře by se našlo 10 zdrobnělých slepiček, 23 kuřat, 1 kočka v očekávání a dva odrostlejší kocourci, cca 22 zakrslých králíků, "velkých" králíků bych tipovala tak 50 (jsou tam ještě nepřepočítané vrhy)... no a asi 50 holubů... ;o)

Zdroj: www.bmprofit.cz

Bronzový

Zvířátka skutečná doma nemám.Ovšem když ti dva moji chlapi hospodaří přes některý víkend sami????Hlavně když si uvaří a nějaké ty kousky na zemi jsou přeci jen prkotina,kterou zvládne vysavač.Takže vlastně o nic nejde.

Diskuze k otázce

Bronzový

nabubindes

dvouletého thajského kocoura maxe

Zlatý

kropitko

Ještě jsem zapoměla,na manžela a děti,to jsou taky pěkná zvířátka..

anonym

No a ja,foxteriera Hita,andulku Raju,hada Bibi a ted pribyla zelva Li.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.