Jahoda

Kolik máte doma v místnosti, ve které právě jste?

Dobrý večer / dobré ráno. Kolik máte doma v místnosti, ve které právě jste, stupňů? Já jsem momentálně u PC v obýváku a máme tu 31°C! Hrůza. Já piji ledové pití, na hlavě mám ledy. Prostě mi je na padnutí. Jak jste na tom Vy? Pište, pište ;o)

Hezký zbytek večera/hezké ráno – nevím, co použít 😁

Nejlepší odpověď
dagry

Tak já mám comp v ložnici, kde se právě nacházím. Kolik tu mám stupňů nevím, ale protože je mi tu velice příjemně, tak tu závratné stupně nebudou. Je fakt, že jsem velice spoře oblečena a bosky, ale ledy na hlavu nepotřebuji, takže paráda.

Další odpovědi
Miroslavst

Já jsem v pracovně a budeš se divit, před chvílí jsem si udělal turka-kávu. Dávám si vždy před spaním. Jinak mi na hodinách, kde je i teploměr ukazuje právě 28°C.

FOG

24C,ale v poledne bylo venku ve stinu 40C.

bukaj

Asi 30° C. Je to hrůza. Okna na západ už nikdy! Spím na balkóně už 4. den.

panenka

Ted jsem se dívala na svůj teploměr který mám v místnosti a mám tu na něm 31°C už pátý den tu mám u sebe zaplý ventilátor jinak bych tu skapala.

9 řemesel

Je 8:56,mám tu svých stálých 4,5 stupně.NÁDHERA !!!! Horší to bude za hodinu , až vylezu ze skladu ven.Ale prý už venku pokapkává , tak snad …

Earl Sin

v kanceláři máme příjemných 31,4 stupně, vlhkost 45%, tlak 1011 hPa

mosoj

Tak to Vám vůbec nezávidím. Já mám pracovnu s compem v suterénu vedle garáže kde je v těchto dnech stálá teplota 23oC. V bytě nahoře je to již nyní horší. Teď po ránu 24 oC ( celou noc větráme )po vyvětrání všechno zavřeme a stáhneme žaluzie. Do večera to vyleze tak na 26–27oC. Obývák mám na jih a na terase je na sluníčku běžně 56 oC. Na severu ve stínu zde je již třetí den 35 oC.

Na vysvětlení. Pro mě „po ránu“ je 10 – 11.00.
panenka:
Ventilátor chladí tak že rychleji pomáhá odpařovat pot. Kolik toho vypiješ?

anonym

I kdyz je venku vedro mame doma kolem 28 stupnu.