Avatar uživatele
Jahoda

Kolik máte doma v místnosti, ve které právě jste?

Dobrý večer / dobré ráno. Kolik máte doma v místnosti, ve které právě jste, stupňů? Já jsem momentálně u PC v obýváku a máme tu 31°C! Hrůza. Já piji ledové pití, na hlavě mám ledy. Prostě mi je na padnutí. Jak jste na tom Vy? Pište, pište ;o)

Hezký zbytek večera/hezké ráno – nevím, co použít 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, anonym, aramah před 5006 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dagry

Tak já mám comp v ložnici, kde se právě nacházím. Kolik tu mám stupňů nevím, ale protože je mi tu velice příjemně, tak tu závratné stupně nebudou. Je fakt, že jsem velice spoře oblečena a bosky, ale ledy na hlavu nepotřebuji, takže paráda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Já jsem v pracovně a budeš se divit, před chvílí jsem si udělal turka-kávu. Dávám si vždy před spaním. Jinak mi na hodinách, kde je i teploměr ukazuje právě 28°C.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FOG

24C,ale v poledne bylo venku ve stinu 40C.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bukaj

Asi 30° C. Je to hrůza. Okna na západ už nikdy! Spím na balkóně už 4. den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ted jsem se dívala na svůj teploměr který mám v místnosti a mám tu na něm 31°C už pátý den tu mám u sebe zaplý ventilátor jinak bych tu skapala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Je 8:56,mám tu svých stálých 4,5 stupně.NÁDHERA !!!! Horší to bude za hodinu , až vylezu ze skladu ven.Ale prý už venku pokapkává , tak snad …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Earl Sin

v kanceláři máme příjemných 31,4 stupně, vlhkost 45%, tlak 1011 hPa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tak to Vám vůbec nezávidím. Já mám pracovnu s compem v suterénu vedle garáže kde je v těchto dnech stálá teplota 23oC. V bytě nahoře je to již nyní horší. Teď po ránu 24 oC ( celou noc větráme )po vyvětrání všechno zavřeme a stáhneme žaluzie. Do večera to vyleze tak na 26–27oC. Obývák mám na jih a na terase je na sluníčku běžně 56 oC. Na severu ve stínu zde je již třetí den 35 oC.

Na vysvětlení. Pro mě „po ránu“ je 10 – 11.00.
panenka:
Ventilátor chladí tak že rychleji pomáhá odpařovat pot. Kolik toho vypiješ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

I kdyz je venku vedro mame doma kolem 28 stupnu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek