stana73

Kolik máte doma ovladačů? Stalo se vám, že na jeden nechtěně reaguje jiný přístroj?

Můj malinkej ovladač na fotorámeček mi umí přepnout televizi :)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak to se mi stano nestalo, ale manželka měla dřív jeden z prvních mobilů-tkz. vysílačka nebo pádlo a když chtěla přepnout televizi, automaticky sáhla na stůl a furt se divila, že mačká a televize nereaguje.
Když jsem to viděl, byl jsem smíchy mrtvej.

Další odpovědi
SajmonModer

My jsme kdysi měly, že se ovladačem od televize dalo v místnosti zhastnout a rožnout světlo. Takže se samozřejmě stávalo, že když jsme chtěli ovladačem zapnout televizi, zhaslo se světlo nebo když jsme brzo ráno chtěli ovladačem rožnout, zapla se zase televize.

Pralinka1979

tak to se mi nikdy nestalo 🙂

Jikra

6 kusů na stolku v držáku ale celkem asi 15.
Naštěstí se neovlivnují. Pouze přístroje propojené pomocí HDMI se dají ovládat jednou dálkou.

Jsemtady

U některejch přístrojů se vám to může stát, nám to dělal set top box a tv. Nebo to může dělat univerzální ovladač. Někdy to jde přenastavit, ,ale to by uměl leda technik.

blesk26

Nám čudlítko Exit na dálkovém k televizi zapíná DVD přehrávač … hold dvě různé značky a zrovna se trefili do stejné frekvence :)