Blecha

kolik máme vlasů ?

Kolik má člověk vlasů ?

Nejlepší odpověď
kropitko

anseli má pravdu,ale zapoměla napsat,že třeba někdo nemá žádné

Další odpovědi
annas

Průměrně roste člověku na hlavě asi 100.000 vlasů. To je 120 na každý čtverečný centimetr. Existují samozřejmě rozdíly. Světlovlasí mají více vlasů (až 140.000), zrzaví nejméně (80.000). Také síla vlasů je případ od případu jiná.

Více se dovíte na:

Doplňuji:
Kropítko, vtipné. Máte pravdu.

Zdroj: http://209.85­.135.132/sear­ch?q=cache:sSD8N1oT­Q_YJ:www.studi­oamadeus.cz/o-vlasech+kolik+m%C3%A1+­%C4%8Dlov%C4%9Bk+vlas%C5­%AF&cd=1&hl=cs&ct=clnk&g­l=cz

Wareg

Plnou hlavu! :o)