Kolik máme jednotek požární ochrany zařazených do plošného pokrytí kraje jednotkami požární ochrany?

Dobrý den, ráda bych se zeptala. Našla jsem, že v ČR máme čtyři druhý jednotek požární ochrany a ty jsou (hasiči kraje, dobrovolní hasiči, dobrovolní hasiči v podnicích – kteří to neberou jako svoje zaměstnání, hasiči podniky – kteří to mají jako zaměstnání)
Ale uvádí se i 6 kategorií, trochu se v tom ztrácím, poradíte mi? Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Nejde o počet jednotek, ale kategorií – podle schopnosti operačního nasazení…
http://www.ha­sicido.cz/modu­les.php?name=Con­tent&pa=showpa­ge&pid=188

Peggy, vážně bys na té seminárce (nebo co to píšeš) měla zapracovat poněkud samostatněji…
A nebo mezi autory (příp. konzultanty – oponenty) napiš www.odpovedi.cz
;-DD

Další odpovědi
honza19hk

patří tam ještě vojenské hasičské jednotky a Záchranný útvar HZS ČR ve Zbirohu a Hlučíně