flask

kolik mam dat oleje do 1litru benzinu u pionyru?

Odpovědi
ladaadal

Jestli si dobře pamatuju, tak tam byl poměr 1:33, to už si snad dopočítáš.

mojitek

podívej do nějaký příručky o těch fichtlech .Pokud tam je napsáno 1:33,tak to proto,že tehdy nebyl k dostání lepší olej než M2T.Dneska jsou kvalitní minerální oleje který můžeš ředit 1:45 . PS: na českých mašinách mám vyzkoušenej Mogul TS a TSF a v poho 1:50 a motorka si jen tak brouká,neusazuje se karbon(jen minim.množství ve srovnání s M2T) a dým z laufu je zanedbatelný.Tak tam dej tenhle a fichtl ti bude vděčný..