bobánek

Kolik má stonoška nohou?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka už byla položená. Podívejte se do odkazu.Dovíte se hned,jak je na tom stonožka.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-rika-ze-ma-stonozka-sto-nohou

Další odpovědi
Drap

Neni to stejné každý jedinec může mít jinak a taky podle druhu.

hornik.

200. 101 na pravé straně a 99 na levé:D

anonym

No jak kdy něaka může mít 20nohou a něaká třeba i 110nohou tak ale normální jak to zní by měla mít 100.:-D

Barboska

ted nedávno sem se docetla ze by mela mit stonoka snad 100nohou ale neni to ojedinely.stonozka jich muze mit i vice podle toho jaky je to druh