jiriii

Kolik má spotřebu Sharan,2004, 1.9TDI, 85KW, 4X4. Děkuji

Odpovědi
Alesh

No, to je nepochybně stejnej motor jako v Oktávce, Je to velké kráva, tak bych to tipoval okolo 6 litrů, když budeš jezdit ± normálně.

honza19hk

záleží v jakém terénu-silnice,příroda a jestli tam máš letní nebo zimní gumy.
počítej v průměru cca 6–7 litrů.jen nezapomeń že se to odvíjí od mnoha věcí.
Tak třeba kolik to má najeto,vzorek gum,jestli to je naložený nebo prázdný,jestli máš puštěnou klimošku a hlavně jakym stylem jedeš.