Bodačka

Kolik sérií má seriál Kuroshitsuji a jak jdou za sebou?

Na jakou sérii se mám podívat jako první, abych o nic nepřišla? Vůbec se v nich nevyznám… A kde se dají zdarma shlédnout nejlépe s CZ titulky? Děkuji.

Odpovědi
RyuzakiKate

Série jsou dvě, nejlogičtější asi bude, když se nejdřív podíváš na první a pak na druhou :)) první má 24 epizod a pak Kuroshitsuji II 12, ale nevím, jestli to skutečně navazuje, nebo je to jen volné pokračování, viděla jsem jen prvních pár epizod a moc mě to nechytlo…
Zkus mrknout na uložto, tam je toho hodně.