Miroslavst

Kolik má rok ročních období?

Já jen že mili@ se zapomněla zeptat na jaro nebo se jí nelíbí?

Nejlepší odpověď
Mili @

jaro se mi sice líbí, ale pokud jsem si za posledních pár let všimla, jen co skončí zima, OKAMŽITĚ začíná léto…
🙂

Další odpovědi
Radak

Počkej na jaro, však ona se Mili@ zeptá.

hanulka11

jaro je prima předzvěstí léta, pokud se ovšem vydaří- nesmí být studené

dagry

Dřív jsem se na jaro hodně tešívala, protože bylo konečně po zimě. Příroda se probouzela, všechno začínalo pučet a zelenat se … a dnes humus, humus, plískanice a deště do toho a najednou pařáky a léto. Letos jsem nestačila zaznamenat ani kvetoucí stromy a hned bylo po nich. Protože celý květen propršel a květy byly hned dole. Takže jaro bývává poslední leta hnusné. Jaká škoda.

panenka

Já si myslím že nezapoměla 🙂

venkovan

jaro je příjemné – jak ze sebe slečna a zralé ženy shazují jednotlivé kusy oblečení. Léto už je děs – protože se velmi často objevuje holá pravda.
To samé ale platí i o mužích – mnozí bychom si měli nechat pod kůži břicha zašít nějaký nepružný pás (obruč).