Marsyas

Kolik má Dave Lister dětí?

Kolik má postava z Červeného trpaslíka dětí?
Doplňuji:
Dobře, v rámci seriálu…

Nejlepší odpověď
monkey

má je dvě! když zažil ozvěny budouctnosti viděl sám sebe z dvojčaty,ab­straktní na tom všem je to že během celých 52dílů se díky různým realitám stává on sám vlastním synem a otcem a život se mu točí v kruhu událostí.....­.......mazec co…zkus si pustit díl ozvěny budouctnosti-varianta dvě děti a pak díl uroboros-varianta sám sobě otcem........­.............­.............­.............­.viděl jsem všechny série asi už 8× není nad inteligentní suchý britský humor

Další odpovědi
Elk

Nejsem si jist, ale myslím, že v seriálu Red dwarf / Červený trpaslík / měl dítě jedno. Kolik má v osobním životě – netuším.

bigbít

to je relativní, vzhledem k tolika alternativním realitám, které i navštívil s přáteli…

Marsyas

Oba špatně, má dvě. Jima, Baxleyho a sama sebe.

Marsyas

Oba špatně, má dvě. Jima, Baxleyho a sama sebe.