Shady

Kolik má být v Amazonu pracovních míst?

samozřejmě je to hypotetická otázka když se ještě neví zda v čr bude

Nejlepší odpověď
bolak

Mělo by tam pracovat údajně kolem 2.000 amazonek. To by mě zajímalo kde seženou tolik ženskejch s jedním prsem.

Další odpovědi
NikkiHeat

Tak vzhledem k tomu, že měl Amazon jinde problémy co se týká " otrokářství " tak tam bude cca 2000 otroků. Nicméně na tento podnik bude navazovat vznik další spousty pracovních míst.....to budou ty pracovní místa.

www

Zhruba v JM kraji 1500 nových pracovních míst.

Zdroj: www.rozhlas.cz/zpra­vy/regiony/_zpra­va/jihomoravsky-kraj-chce-udrzet-amazon-v-regionu-o-investora-stoji-i-ostrava--1328886