YlesMoyles

Kolik lžiček cukru si dáváte do čaje/kafe (klasický hrnek 250 ml)?

Nejlepší odpověď
marci1

Žádný, do kávy si přidám trošku skořice. Má jemně nasládlou chuť. 🙂

Další odpovědi
Lamalam

Kafe nesladím, do čaje si dávám necelé 2 lžičky.

Tíšek99

Nula. A když už, tak med :)

da ny

Ani jednu 🙂
Kávu nesladím, tmavý čaj pouze medem + citron, zázvor…
Ovocný čaj nepřislazuji ničím.

Karol.

Do čaje ani jednu. Jen přes zimu přidávám med, citrón a zázvor. Do kafe pak jednu lžičku cukru přidávám.

quentos

Žádnou, do kafe si dávám skořici a med, občas taky kardamon, trochu mléka a anýz.
To se týká ovšem jen rozpustné kávy, do klasické jen tu trochu mléka, jinak nic (tedy opět žádný cukr). Do černého čaje opět med, do ovocného opět nic.

Agneta

Cukr v domácnosti nevedu*, a čaj je bez cukru lepší:D

*)a přesto konzumuji sladkého v potravinách až moc

bolak

u mě konkrétně by ses měl ptát spíš, kolik čaje si dávám do cukru

Luxx

1,5 lžičky cukru do kafe

Kelt

Do čaje nic, někdy med. Káva bez, v práci sladím.

Drap

250 ml nepiji, maximálně 200ml. Dávám 2 lžičky

ReHu

Podle druhu čaje.

Frogman

Kafe nepiji. Čaj si sladím podle chuti, nejčastěji 1–2 lžičky.

Emefej

Kafe nesladím, ale nepiju ho ze čtvrtlitrového hrnku. Do čaje 2 lžičky, v zimě zavařeninu.

Václavka

Do čaje určite žadný cukr nedávat.. pokud je kvalitní tak neni potřeba cukru… čaj je sam o sobe nasladky.

Bloger V.v.
http://www.chvil­kanacaj.cz