Adamos00

Kolik lze mít za jeden den snů?

Maximální množství za jeden den vím že méně než 10 to nebude protože každý den si pamatuji minimálně 8

Jak jeden to spíš minimálně a ne maximálně…

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Více než 20

Sen trvá velmi krátce za noc jich každý může mít spoustu snů. Bohužel pamatujeme si jen jeden a to ještě pouze někdy.

Nuk nuk

Více než 20

M_Petr_M

Pouze jeden ale tato možnost tu není když děláš anketu tak ji dělej pořádně!

Anikitos

Minimum jsou myslím 4 sny za noc jinak můžeš mít snů i o hodně víc.
P.S. první sen se nám začíná zdát po 90 minutách potom co usneme.

Lgee

Více než 20