Fidel

Kolik litrů šťávy udělám z 1 kg čerstvých pomerančů?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na tom, jaké jsou pomeranče, jak vyzrálé a jaké použiješ zařízení. Pro orientaci počítej cca 0,5 – 08 l

Další odpovědi
hanulka11

na litr potřebuješ nejmíň 2kg pomerančů – děláme ji v Řecku,tam je pomerančů habakuk
Doplňuji:
fakt – nekecám:D:D:D

mojitek

Z 1 kg čerstvých a šťavnatých pomerančů uděláš tak 0,5 l šťávy.Těch 0,8l to je spíš sci-fi

Hykam

Hodně záleží na pomerančích, z těch co jsou vysušeny, že vám poškrábou i krk, toho moc nevymáčknete, jinak počítejte tak okolo 0,5 litru.

hanulka11

http://img.na­dapenny.com/t20/120­89/nadap131534403­320232.jpg

jen jsem si všimla že fotka je nějaká nepodařená,ale přesto vidíš , že jsme na šťávě pilně pracovali:D:D:D a s pomeranči co se koupí zde ,to se nedá srovnat