lukinokokino

Kolik lidí zemřelo na planetě Zemi od výskytu lidstva na ní?

Nejlepší odpověď
anonym

Použiji tautologii. Zemřelo jich tolik, kolik se jich narodilo od počátku člověčenstva a nejpozději právě nyní zemřelo.

Další odpovědi
Psychotic

Budeme-li počítat pouze moderního člověka (tedy posledních 250,000 let) a nikoli dřívější nebo příbuzné hominidy (homo habilis, neandrtálci…), pak se vícero zdrojů shoduje, že celkový počet všech jedinců, kteří kdy žili, je zhruba 108 miliard. Samozřejmě pouhý odhad. Pokud je 7,5 miliardy stále naživu, pak tedy na Zemi zemřelo okolo 100 miliard lidí. Hezké kulaté číslo 🙂

mosoj

Neměj strach, zákon o zachování hmoty a energie funguje.

lexx

všichni

anonym

Tohle nikdo nikdy nezjistí,nevedly se statistiky od do,kdy se objevili lidé na této planetě.

xxx3

přesně? 243.452.421.943
s pozdravem
pán Bůh ;)
PS – tento stav platil jen ve chvíli odeslání příspěvku