mosoj

Kolik lidí zahynulo ve své domovině v těchto humanitních válkách ?

Ve Vietnamu, Afganistánu, Nigerii, Libanonu, Iráku , Ve válkách proti kterým protestovaly miliony lidí po celém světě.

Odpovědi
Shady

Zajímavé že když jsem se ptal na USA tak to někdo smazal.Říká se že je svoboda slova ale majitelé serverů provozují většinou tvrdou cenzuru.

arygnoc

na tom vôbec nezáleží koľko – je to ich chyba, čo sa majú čo motať doma, keď si u nich cudzinci humanitárne bojujú?

a tie vrieskajúce davy?
Ále, čo nás po nich …

ale tu manikérku, čo ma štipla klieštikmi do kožky na palci, tú by som nechal obesiť.

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.