Shady

Kolik lidí zabili Američané od konce 2.světové války?

Odpovědi
England1522

Možná okolo 300 000 ale jinak nevím ale fakt bych chtěl vydět že by si američané počítály kolik lidí zabili a pak to kongres dal dohromady.

led

Dúfam, že máte na mysli len obete amerických vojakov v oficiálnych ozbrojených konfliktoch.
Pretože tých „neoficiálnych“ spolu s vraždami a nehodami je niekoľkonásobne viac a až k tomu pripočítate aj tie vykonané „cudzími rukami“ na podnet amerických oficiálnych a neoficiálnych organizácií, tak to výjde minimálne na počet obyvateľov istej stredoeurópskej krajiny.

knedlik123

Priblizne 2 miliony . Ale neprimo, napr. „umelymi konflikty“ jako valka Iranu s Irakem, atd.