jjj123456789

Kolik lidí zabil sám Adolf Hitler?

Myslím kolik jich zabil přímo on.

Nejlepší odpověď
annas

Hitler se zúčastnil první světové války. To je známé, ale zajímala jsem se o další podrobnosti.

Našla jsem jeden článek, – :.J-Lo Mour.: – Hitler v jedné větě.
http://j-lo-mour.blogspot­.cz/2011/02/hi­tler-v-jedne-vete.html

Hitler se přihlásil do války jako dobrovolní, stal se l poslíčkem, běhal mezi zákopy, přímo nebojoval, byl na frontě skoro celé čtyři roky (vojenský kabát nosil celých šest let), kromě jedné přestávky v roce 1916, kdy byl zraněný, a pak na konci války po otravě plynem. Při zranění ppznal, jaká je v zázemí poraženecká nálada

"Kolik lidí Hitler zabil?. Průkazně to byl totiž pouze jeden člověk. Navíc on sám. Ovšem vzhledem k tomu, že na začátku první války dostal Železný kříž II. třídy a na konci Železný kříž I. třídy, svědčí o tom, že věděl z vlastní zkušenosti, co znamená někoho odkráglovat. A krvelačnost v Mein Kampfu o tom nenechá nikoho na pochybách. Holocaust stál život přes 10 milionů lidí, svými (mnohdy ústními) rozkazy a válečným tažením měl ovšem Hitler na svědomí odhadem minimálně 30 milionů životů. "(Údaje o počtu obětí se různí).

Představení Hitlera jednou větou:
„Každá minuta jeho života byla kulkou v čele jedné oběti.“

Poslední si nechal pro sebe.

Zdroj: viz nahoře

Další odpovědi
Banán88

otazkou je, zda v prvni valce (jako vojak mozna i nekoho ano) a v druhe valce, v te sve, jen sam sebe ..

anonym

Nikoho,jen sám sebe.

MK44

Na otázku podobného obsahu jsme odpovídali nedávno. Pokud jste ji nenašel, zde je odkaz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zabil-nekdy-hitler-nekoho-svyma-vlastnima-rukama