jjj123456789

Kolik lidí z Moravy nebo Slezska podepsalo tzv. zvací dopis?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já ne, přísahám:-)))

Další odpovědi
marci1

Žádní. Podepsali ho : Indra, Kolder, Švestka, Kapek, Biľak. ☹

suaeda

Kdo podepsal zvací dopis tenkrát (předpokládám, že se jedná o r. 68) nevím. Co ale vím, že dnes by se našlo hodně zejména výše postavených osob, kteří by jej byli schopní podepsat. Ať by se jednalo o dopis, který by byl poslán na jakoukoliv světovou stranu. Hlavně, že by dotyční měli výhody (dnes řečeno vejvar). To je naše hlavní vlastnost Čechů, kterou nenávidím. Jednotlivci umí prodat většinu. I historie to dokazuje. Bitva u Lipan, Bílá Hora atd. až po dnešek.

Beer4Real

18 612

cukrar

který dopis myslíte. Ten na pozvání k oslavě?

setapouch

Jeden, ostravák Drahomír Kolder.
zzzzz: chytrá holka! Když už člověk píše poťouchlosti, nemá se podepisovat :D