mosoj

Kolik lidí se dostane do neřešitelné situace ?

Od příštího roku mají stoupnout náklady průměrné rodiny o 10 000 Kč/ rok. Tak zní statistický odhad. Ve skutečnosti to bývá podstatně více.
Doplňuji:
Hůř může být vždy, ale co z toho pro mě vyplývá ?

Nejlepší odpověď
dudu

Po přečtení obdobných pojednání se s nimi téměř vždy ztotožním, avšak poté co při návštěvě zdejšího Kouflandu němý zírám na vrchovaté košíky a davy kupujících, si říkám, že asi není tak zle. Navíc si lidé ještě stále vyprávější vtipy.

Další odpovědi
anonym

A to jeste nejsou v Cz eura !!! -iv-

hanjimka

Bude hůř !!!
Znamená to že budeš měsíčně muset vydělat skoro o 1000 víc než teď.To aby ses vzhledem ke stoupajícím nákladům a inflaci měl aspoň tak dobře-špatně jako letos.(nehodící si škrtni)

coco

no neboj,tráva ještě roste,už nebývá v zimě tolik sněhu,takže kořínky půjdou vyhrabat dobře…

mosoj

dudu " Myslím si, že až bude zle bude pozdě!
Je typická vlastnost našich lidí, že nechtějí přemýšlet.
Vtipy se také vždy vyprávěvěly když bylo těžko. Jde o určítý způsob odreagování a snahu zbavit se obav a starostí.