Gloves

Kolik lidí právě teď škytá?

Zajímalo by mě jen pro zábavu, protože mám škytavku, dnes už po páté 😁, kolik lidí na světě asi průměrně právě škytá ? xD
Doplňuji:
Trochu líp budu tedy formulovat otázku. Zajímalo by mě ČÍSLO. Kolik lidí v průměru právě teď na světě škytá?

Odpovědi
fortin

USA 8,37%
Asie 12,1%
Island 6%
Afrika 5,4%
Austrálie 7,8%
Evropa 8,1%
Dár-al-bajdá 52,23

Dlouho jsem se zde tak nezasmál jako při této otázce.

Retko

Fortine a to si vzal odkud??

A jakto ze ti soucet nedava 100%?

A Island nepatri k Evrope?? Nebo tam maji extra škytavku?

panenka

tak na to ti myslím neodpoví tady nikdo.to by všichni kdo právě škytá museli sednout k počítači a udělat by se musel nějaký průzkum.myslim si glovesi že kdo ti tu bude psát nějaké procenta tak kecá protože nikdo to tu přesně vědět nebude

BigBrain

Mno třeba teď já 😁