Jirka K

Kolik lidí navštívilo lázně?

V srdci Evropy, na západě Čech se ve 14. století proháněl český král Karel IV. na koni. Jeho družina objevila díky náhodě horký pramen. Jemu záhy přiřkl císař léčivou moc, o níž se na vlastní kůži přesvědčil. Podle pověsti nechal kolem zázračného pramene postavit město, které dodnes díky zřídlům vzkvétá a těší se slávě daleko za hranicemi naší země. Zpočátku byli výhradními návštěvníky cizinci. V roce 1911 údajně navštívilo lázně:
35 678 lázeňských hostů
70 935 lázeňských hostů
56 584 lázeňských hos­tů

Odpovědi
anonym

No pravdepodobne 70 935 hostu.

Michálek1245

My do lázní jezdíme poměrně rádi, ale ne do takového toho klasického wellness nebo veřejných lázní, ale máme hodně rádi luxusní spa Praha 2 u https://avalon­club.cz/luxus­ni-spa-praha-2/ je to trochu jiný zážitek a věřím, že to není pro každého. Na druhou stranu, v životě se má zkusit všechno a těžko si uděláte názor na to, co jste nikdy nevyzkoušeli. 😉