Rokio

Kolik lidí navštíví v průměru průměrný blog za jeden den?

Návštěvnost průměrného blogu

Nejlepší odpověď
quentos

Nelze takto říci, záleží na atraktivnosti tématu blogu a na tom, jak má dané téma silnou čtenářskou komunitu…

Další odpovědi
Emefej

Nedá se odpovědět, pro představu se podívej na statistiky návštěvnosti některých blogů na TopListu.

Zdroj: http://www.to­plist.cz/weblo­gy/

anonym

Také si myslím, že to nelze říci.
Projdu nadpisy a stane se, že některý den mně nic nezaujme, takže žádný a některý den zase 2 – 3 za den a když ještě píšu do diskuze, tak je to i 10× denně, protože jsem zvědavý kdo mně co odpovídá a na co zase mohu já odpovědět.