Pombo

Kolik lídí může za svou obezitu

Kolik obézních lídí [v%] přibližně může za svou obezitu a kolik je obézních kvůli nějaké nemoci, díky

Nejlepší odpověď
pusinka50

Hodně je dáno špatným stravovacím režimem a životním pohodlným stylem (80%?), něco málo dispozic k obezitě se dědí (5%) a cca 15% lidí za svou obezitu nemůže, stačí když mají sníženou funkci štítné žlázy či berou antidepresiva, každé kilo dolů je stojí moc sil a energie a odříkání a trvá to dlouho, takže většinou hubnout nevydrží

Další odpovědi
mosoj

Není to tak jednoduché :

http://obezita.org/

Drap

Cca 94 % zbytek jsou nemocní

zzzzz

Já mám kamarádku, která je hodně obézní, tvrdí, že je nemocná. Ano je závislá a to na jídle a sezení před televizi a závislost je nemoc. Myslím, že všichni by to mohli aspoň trochu ovlivnit a vše je o silné vůli a tu každý nemá. Ale já nepatřím k lidem, kteří by někomu nadváhu vyčítali (i když já jsem velmi hubená). Beru je takové jací jsou, velice často jsou tito lidé veselí a přátelští a to je pro mě důležité.

Reuef

vsichni – kdyby min jedli tak tak tlusty nejsou vsechno ostatni jsou vymluvy