Tříska

Kolik lidí denně navštěvuje odpovedi.cz?

Odpovědi
elektrikář

Hodně jinak by tu stále nbyly nové otázky.Jinak tohle ví nejlépe admin proč mu nezavoláš přímo?????

anonym

odpovedi.cz jsou bohuzel vedeny dost uzavřeným stylem, (žádný blog, žádný twitter, zkrátka žádné místo kde by provozovatel tyto informace publikoval) ani na facebooku tuto informaci nenajdete, muzete se pokusit zeptat primo provozovatele, muze a nemusi vam tyto informace podat.