Ondrej01

Kolik lidí denně nakoupí v super/hyper­marketech v ČR? (Tesco, Lidl apod.)

Zajímalo by mě, kolik lidí třeba v takovém Tescu po celé ČR nakoupí za jeden den. Netuší někdo? Dneska u nás bylo Tesco úplně přecpané, tak mě to napadlo, denně se jen u nás ve Zruči (malé město, 5000 obyvatel) vystřídá několik stovek lidí. :)

Odpovědi
MonkeyKing

To je opravdu težké; když mají slevy tak hodně lidí a když se zdraží není tam ani noha 😁