gepik

Kolik lidí bylo na Dnech NATO ?

Na Dnech NATO v Mošnově bylo dnes 90 tisíc lidí. Vstup byl volný, bez vstupenek. Jak pořadatel odhadl počet návštěvníků? Dovedu si představit odhad v mase lidí třeba při demonstraci na náměstí, ale na tak velké ploše, jako je letiště, ne.

Odpovědi
mosoj

Celkem cca 140 000 . Pokud ti nezáleží na absolutní přesnosti, jde to odhadnout statistickou metodou naprosto stejně jako se zjišťuje počet lidí sledujících nějaký pořad v TV. U čísel uváděných v mediích chybí to cca !!!!

kablik

my tam byli tři, zbytek nevím