Kolik let se dožil nejstarší muž na světě?

Nejlepší odpověď
hanulka11

15.04. 06:50 | tn.cz / Mediafax

Nejstarší muž na světě, Američan Walter Breuning, zemřel ve čtvrtek ve věku 114 let. Informuje o tom v pátek deník The Guardian.

Zdroj: http://tn.nova­.cz/zpravy/zah­ranici/zemrel-nejstarsi-muz-sveta-walter-breuning-bylo-mu-114-let.html

Další odpovědi
KubikS7

Odpověd na tuto otázku je sporná… Někteří lidé tvrdí že se dožili vysokého , velmi vysokého věku. Někde jsem se dočetl , že nejstarší člověk na světě byl bulharský pastýř, který měl prý 160 let a v jednom dokumentu jsem viděl ženu, která tvrdila , že její děd se dožil 175 let. Pokud myslíte celé dějiny lidstva – tak nejstarší byly dávní sumerští králové , kteří se dožili tisíce let či biblický Metuzalém – 979 let .