Shady

Kolik let se člověk může nejvíc dožít?

Dejme tomu za předpokladu že by měl dobrou genetickou výbavu a žil zdravě.Otázka mě napadla když jsem četl tohle:

http://www.vegan-fighter.com/no­vinky/jak-vypada-raw-veganka-po-30-letech.html

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, lidske telo je staveno na 800 let, ale postupnou degeneraci se vek zkratil. Pomoci tzv. tajnych technik duchovnich si lze vek prodlouzit treba na 400 let. Jedna se vetsinouo manipulaci s kundalini , hadi silou v pateri.

Další odpovědi
Luciet

Annete Larkins !!
Mám za to, že člověk se může dožít dokonce až 150 let (jako želvy). Klíčová je především změna stravování. Naprosté odloučení od veškerých tepelně zpracovaných pokrmů a přiblížení k přírodě – vitariánství.
Nevěříte? Začněte více číst, a nejen to.
Poprvé jsem se o ní a této stravě dozvěděla na stránkách: http://www.jaj­sem.com/annett-larkinson-70let-navzdy-mlada/
A rázem jsem začala staré lidi vnímat o to jinačím způsobem, než doposud.
Jelikož se zajímám o vše ohledně jídla a zdravé stravy, můžete mi věřit, že toto není podvod. Skutečně tací lidé jsou i u nás, bohužel tvoří jen 1% z celkového počtu obyvatel.

Doplňuji:
(*populace)

anonym

Cca 120 – 130 let, předpokládá se, že je ovlivněna zejména geneticky (tzn., že bez genové manipulace se v ´dohledné době´ nebude nijak měnit).
___
Mimochodem – nevěř všemu (veganka), co je na kde publikováno…
;-D

marci1

Už před 10 lety vědci tvrdili, že se člověk může dožít věku 150 let.
Údajně nejvyššího věku 256 let se dožil Číňan Mistr Li-Ťing-juan.
Doplňuji:
http://www.jaj­sem.com/nejstar­si-clovek-se-dozil-256-let-2/

Beer4Real

Ten článek od Marci1 jak se číňan dožil 256 let mi přijde trošku na hlavu postavený, ale tak 140 by se člověk určitě dožít mohl.