kratagott

Kolik kWh elektrické energie mohu prodat

jestliže v generátoru spálím 100 tun paliva. Vím že z 1 tuny získám 400 kW, 100 tun paliva v generátoru hoří 500 hodin, tak dlouho trvá i výroba energie
Doplňuji:
nejedná se ani o DÚ, ani o kvíz. Chci si na zahradě vyrábět el energii a prodat sousedovi levněji než ČEZ

Nejlepší odpověď
brillant

DÚ a soutěže zde neřešíme.

Další odpovědi
briliant

Až získkáš licenci na prodej elektřiny, tak budeš moci i prodat, do té doby ani ň.

mosoj

Umíš násobit a dělit ?

Dochy

Klidně všechnu. Pokud on má na zahradě fabriku, tak ji možná i spotřebuje. Ji­nak:

  1. Máte bordel v jednotkách. Buď dostanete z tuny 400kWh, nebo generátor dokáže dát 400kW.
  2. Pokud dokážete spálit tunu paliva za hodinu, tak vás nechci mít za souseda. V tomto případě je soused vše, co bydlí blíž než 1,5km

Dochy

(pardon, tunu paliva za 5 hodin)