petka.s

Kolik korun stojí pánská kravata?

Nejlepší odpověď
marci1

http://www.strejda-google.cz/#p%C3%A1­nsk%C3%A1+kra­vata+cena

Další odpovědi
gecco

Tak >100,– (Kč)…
Horní hranice – prakticky, není omezena.

Jestli o kravatách nevíš ani toto, pak žádnou nekupuj, kup něco, v čem se vyznáš.
😉

Agneta

V Římě u Pantheonu jsem za ní dala 25,–€ a v moderním centru města v malém krámku stály ty samé 5,–€. Jednalo se o 100% hedvábí.:D

Razza

Záleží na materiálu a vzoru a taky na štěstí. já tuhle koupila taťkovi několik kravat ve výprodeji po 20 Kč, normálně si podobné kupuje po 300.