Michal Kole

Kolik korun maximálně může na osobním ohodnocení dostat úřaednice z úřadu práce, pokud by chodila na pracovní pohovory

s problémovými uchazeči o zaměstnání ?

Mám na mysli kolik je to dle platových tarifů ve státní správě

Pro šťouraly: nemyslím sebe, ale mladistvé, bez vzdělání, po výkonu trestu, zdravotně postižené, matky samoživitelky, rodiče s dětmi, lidé nad 50 let, …

Odpovědi
www

Osobní ohodnocení se řídí striktně interními pokyny. Zeptej se přímo tam, ale nediv se, pokud ti to ani oni neřeknou (i bez oblíbeného plavacího doplnění). 😉