sofi

Kolik korun fyzická osoba může obdržet za odevzdání šrotu,aby to nepodléhalo dani?

Nejlepší odpověď
www

Tady se říká, že do 6000 ročně, ale nečetl jsem to celý.. Mrkni:

Zdroj: m.novinky.cz/ar­ticleDetails?a­Id=190659&sId=&mId=

Další odpovědi
Hlada

Zaměstnanec, za kterého podává daňové přiznání zaměstnavatel, může mít další nezdaněné příjmy do 6000. Ostatní fyzické osoby mají povinnost podat daňové přiznání od příjmu 15000.

arygnoc

četl to i kožený?

a ostatní miliardáři (např. exšéf ABL Bárta?')

Jambalaya

Bude-li to váš soukromý šrot, který jste měl uskladněný ve stodole, je to jedno. Prodej soukromých věcí je od daně osvobozen dle §4 ZDP.