Avatar uživatele
Registrovaný

Kolik korun fyzická osoba může obdržet za odevzdání šrotu,aby to nepodléhalo dani?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Tady se říká, že do 6000 ročně, ale nečetl jsem to celý.. Mrkni:

Zdroj: m. novinky. cz/articleDetails?aId=190659&s Id=&mId=

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Zaměstnanec, za kterého podává daňové přiznání zaměstnavatel, může mít další nezdaněné příjmy do 6000. Ostatní fyzické osoby mají povinnost podat daňové přiznání od příjmu 15000.


Avatar uživatele
Zlatý

četl to i kožený?

a ostatní miliardáři (např. exšéf ABL Bárta?')


Avatar uživatele
Bronzový

Bude-li to váš soukromý šrot, který jste měl uskladněný ve stodole, je to jedno. Prodej soukromých věcí je od daně osvobozen dle §4 ZDP.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.