vivatisCZ

Kolik korun by stálo postavit mrakodrap?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na tom jak by byl velký, jak vysoký a z jakého materiálu. Při takovémto zadání se cena určit nedá.

Další odpovědi
petra15

2 miliardy Kc
Doplňuji:
a mel by 150m–staci ?

meteoman222

Záleží na materiálu, výšce a na dalších okolnostech…:)

marci1

Náklady na vznik stavby jsou v každém případě značné, i když samozřejmě náklady na vybudování světových mrakodrapů se diametrálně liší. Je jasné, že stavby jako je nejvyšší budova světa Burdž Chalífa, jejichž cena se řádově pohybuje okolo jeden a půl miliardy dolarů (tedy skoro 26 miliard korun českých!), by v České republice nikdy nemohly vzniknout.
Mrakodrapová „dvojčata“ WTO, která byla zničena při teroristickém útoku byla postavena za 750 milónu dolarů.

Hamon

Mraky.

ke4n

Tohle je opravdu stupidní otázka to jakoby ses zaptal kolik by stálo postavit barák. Myslíš že všechny mrakodrapy stojí stejně? O.O Nepište sem tak hloupé otázky.

kablik

odhaduji to na takových 150–200kč když to budeš dělat svépomocí…lepidlo a papírn, nůžky si pujčíš od mamky…